2 3 4 Player Mini Games Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

3.8.8

Download
2.0/5 Votes: 466
Updated
1 Day Ago
Size
70.3 MB
Version
3.8.8
Requirements
Android
Downloads
833
Report this app

Description

2 3 4 Oyunculu Mini Oyunlar, partiler için uygun, 2 ila 4 kişiyi eğlendirmek için özel olarak tasarlanmış sayısız mini oyun içeren geniş bir kütüphanedir. Oyunların içeriği veya fikirleri de samimi ve her yaş için uygundur ve herkesi eğlendirmek için harika kontrol mekanizmalarıyla birlikte gelir. Başka bir deyişle, her şey telefonda gerçekleşir ve herkes elinden gelenin en iyisini yapıp kazandıkça sonsuz eğlence getirmeyi vaat eder.

EĞLENCE İÇİN ÖZELLİKLERE SAHİP BÜYÜK BİR KÜTÜPHANE

2 3 4 Kişilik Mini Oyunlar’a geldiklerinde oyuncuları ilk karşılayan devasa bir kütüphane oluyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı mini oyun bulunuyor. Manuel özelleştirme içeren özellikler, insanların programlarını veya aktivitelerini birbirleriyle özgürce değiştirmeleri için de uygun eklemeler olacaktır. Oyuncular ayrıca, her şeyi karmaşık bir şekilde sıfırdan yapmak yerine başlatmayı veya değiştirmeyi kolaylaştırmak için her belirli tür için birçok farklı oyun içeren ön ayarlar oluşturabilir.

BASİT KONTROLLER VE ÖZELLİKLER BİR PARTİ İÇİN SONSUZ EĞLENCE

Tüm oyunlar aynı kontrol stilini paylaşır ve seçilen oyuna bağlı olarak bir düğme veya direksiyona basitleştirilir. Bu, oyun ortada oynanırken her kişi bir telefon köşesinde olduğu için dört oyuncuyu barındırmayı daha kolay ve daha uygun hale getirir. Ayrıca, çoğu oyun, oyunlar aracılığıyla eğlenceyi ve atmosferi büyük ölçüde artıran benzersiz bir yukarıdan aşağıya bakış açısına sahip olduğundan, görüş açısını değiştiremezler.

BAŞKALARINDAN OYUNLARI KAZANMAK İÇİN HIZLA GİBİ MANYAKLARA DOKUNUN

Farklı bir stile sahip birçok oyun basit düğmelere sahip olacak veya farklı kategorilere ayrılacak, ancak çoğunun spam gönderme işlevleri var. Başka bir deyişle, bir oyuncu düğmelerini ne kadar hızlı spamlarsa, kazanma şansı o kadar yüksek olur ve atmosferi normalden daha canlı ve gürültülü hale getirir. Birçok içerik aynı zamanda kolay takip için butonların renklerinin karakterlerle uyumlu olmasını sağlayarak insanların daha heyecanlı ve tazelenmiş hissetmelerini sağlar.

BİRDEN FAZLA OYUNDAN BİR ZİNCİR ZORLUK OLUŞTURUN

2 3 4 Oyunculu Mini Oyunlar, manuel olarak oyun aramak yerine herkesin eğlenmek için tek seferde rastgele farklı bir oyun serisi oluşturmasına olanak tanıyan bir işlevsellik sunacak. Bu, daha ciddi ve erken rekabetçi anlar yaratmalarına ve herkesin büyük galibiyetler talep etmesi için bir skor ve kupa sistemi geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Oyun oluşturma, işleri dengelemek için dört veya daha az kişinin birlikte görüşü ile otomatik veya manuel olarak yapılacaktır.

ÇEVRİMİÇİ ÇOKLU OYUNCULU MODLARDA YABANCILARLA OYNAYIN

Oyuncular etrafta kimse yokken sıkılırlarsa çevrimiçi çok oyunculu özelliğini kullanabilir ve başkalarıyla eğlenceli oyunlara katılabilirler. Çevrimiçi mod ayrıca birçok mükemmel optimizasyona sahiptir ve her zaman herkes için tanıdık ve eğlenceli bir atmosfer sağlamak için birçok etkileyici genişletmeye sahiptir. Elbette yeni oyunlar da online olarak karşımıza çıkacak ve insanların online moda aktif olarak katılması için pek çok özel ürün haline gelecek.

BAZI ÖZELLİKLER

Hareketli ve büyüleyici bir atmosferde herkesi memnun etmek ve eğlendirmek için yüzlerce içerik ve seçeneğe sahip devasa bir mini oyun koleksiyonu.
Farklı kontrol stilleri ve daha fazlasıyla eğlenceyi artırırken aynı anda birçok oyuncuyu barındırmak için dört farklı köşeye sahip basit kontroller.
Her maçta ve daha fazlasında herkesi aynı anda eğlendirmek veya sinirlendirmek için heyecan verici kontrollere ve karmaşık haritalara sahip komik yarış oyunları. Arkadaşlarla oynamak için çeşitli oyun ön ayarları oluşturun ve en sevdikleri oyunlara veya etkinliklere bağlı olarak kupa ve daha fazlasını kazanmak için küçük yarışmalar açın. Çevrimiçi olarak yabancılarla oynayın ve iyi özelleştirilmiş kontrollerle olağanüstü bir deneyim yaşayın veya çevrimiçi moddan özel içeriğe veya mini oyunlara katılın. Aynı anda birçok oyuncuyu barındırmak için dört farklı köşeye sahip basit kontroller, çeşitli kontrol stilleri ve çeşitli kontrol stilleriyle eğlenceyi artırır ve daha fazla.
Her maçta ve daha fazlasında herkesi aynı anda eğlendirmek veya sinirlendirmek için heyecan verici kontrollere ve karmaşık haritalara sahip komik yarış oyunları. Arkadaşlarla oynamak için çeşitli oyun ön ayarları oluşturun ve en sevdikleri oyunlara veya etkinliklere bağlı olarak kupa ve daha fazlasını kazanmak için küçük yarışmalar açın. Çevrimiçi olarak yabancılarla oynayın ve iyi özelleştirilmiş kontrollerle olağanüstü bir deneyim yaşayın veya çevrimiçi moddan özel içeriği veya mini oyunları elinize alın.

 

Images

Download links

How to install 2 3 4 Player Mini Games 3.8.8 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded 2 3 4 Player Mini Games 3.8.8 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *