1945 Air Forces v Para Hileli Mod APK Indir

11.20

1945 Air Force: Airplane games, birçok heyecan verici oyun modu ile çok sevilen bir uçak atış oyunudur. Korkunç silahlara sahip yoğun sayıda düşmanla birçok farklı seviyenin üstesinden gelebilirsiniz. Aynı zamanda diğer oyuncularla da rekabet edebilir ve her seviyede istediğiniz kadar başarı kazanmaya çalışabilirsiniz. Bunu yapmak için etkileyici sayıda uçak toplamanız gerekecek.
Download APK
4.3/5 Votes: 543
Updated
1/17/2023
Size
151M
Version
11.20
Requirements
Android 5.0
Downloads
10K+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KLASİK UÇAK ATIŞ OYUNUNU DENEYİMLEYİN

1945 Air Forces APK Indir da kullanıcılar, uçak atış oyunlarının özellikleriyle büyüleyici bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Bunun çok yeni bir oynanış olmadığı söylenebilir ancak yine de oyun sırasında belirli bir çekiciliğini koruyor. Aynı zamanda oyun içerisinde farklı uçak tiplerine erişebilecek ve onları dilediğiniz gibi yükseltebileceksiniz.1945 Air Forces APK Indir  Yani bu, görmezden gelemeyeceğiniz ve deneyimlemek için çok zaman harcayacağınız bir oyun olacak.

1945

Bir oyun ekranına katılacaksınız ve uçağınızı tamamen kolaylıkla kontrol edebileceksiniz. Uçağınızın sol tarafında bir sağlık çubuğu ve sağ tarafında bir ilerleme puanı olacaktır. Aynı zamanda düşmanlarınız yavaş yavaş zirvede görünecek ve bölümü tamamlamak için düşmanların saldırısına uğramamaya çalışacaksınız. Aynı zamanda oyun esnasında toplayabileceğiniz eşyaları ve altınları da göreceksiniz.

1945 Air Forces APK Indir SAVAŞTA GÜCÜNÜZÜ ARTIRIN

1945 Hava Kuvvetleri’nde zamanla çeşitli düşmanlar ve modern silahlarla karşılaşacaksınız. Görüş alanındaysanız içlerinden biri sizi anında yok edebileceğinden, onlardan dikkatlice kaçmanız gerekecek. Aynı zamanda deneyimleyeceğiniz ilginç bir nokta da düşmanın saldırısına işaret eden unsurlardır. Sayıları çok fazla olsa bile hepsini tamamen tanıyabilecek ve bunlardan kaçınmaya çalışabileceksiniz.

Belirli sayıda düşmanı öldürdüğünüzde sağ taraftaki ilerleme puanları artacaktır. Her seviyede, tamamlamanız gereken bir istek alacaksınız. Aynı zamanda düşmanlardan düşen elementlerde de diğer atış oyunları ile aynı power-up elementlerini bulacaksınız. Ek olarak, güçlü düşmanlarla yüzleşirken saldırınızı desteklemek için merkezi uçağın yanı sıra ikincil uçaklarla da kendinizi donatıyorsunuz.

FARKLI UÇAK TÜRLERİNİN KİLİDİNİ AÇIN

1945 Hava Kuvvetlerinde çok sayıda birincil ve ikincil uçak bulacaksınız. Güçlerine göre sınıflandırılacaklar, bu yüzden hayranlık uyandıran bir güce sahip uçakların kilidini açmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda savaşta desteklemek için ek ekipmanlarla donatılacak ve kazandığınız parayla sahip olduğunuz her şeyi yükseltebileceksiniz. Bu nedenle, yeni güçlerin kilidini açmak, birçok farklı türde düşmanla yüzleşmenize yardımcı olacaktır.

DENEYİMLEYECEĞİNİZ BİRÇOK MOD

1945 Air Force’daki iki ana mod, Single Player ve Multiplayer’ı içerir. Tek oyuncu sizi bekleyen sayısız düşmanla birçok seviyede zorlayacaktır. Aynı zamanda çok oyunculu ile oyuncular diğer oyuncularla rekabet edecek ve farklı seviyeleri geçecektir. 1945 Air Forces APK Indir Bu modda, mavi ve kırmızı olmak üzere iki renge ayrılmış bir çubuk göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar çok puan kazanmaya çalışacaksınız ve zorlu bir seviye sunuyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Keşfedilecek 30’dan fazla ikonik 2. Dünya Savaşı savaş alanı ve aralarından seçim yapabileceğiniz 350’den fazla zorlu kampanya var.
  • Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Sovyetler Birliği, Almanya ve Japonya Hava Kuvvetleri’nden
  • 30’dan fazla tarihi uçak… kendi süper jetlerinizi inşa etmek için birçok modifikasyon, yükseltme ve birleştirme seçeneği.
  • Bombardıman, Patronlar, Koru, Gizlilik ve Saldırı, bu ücretsiz atari oyununda bulunan çok sayıdaki mod arasında yer alıyor.
  • Ücretsiz ödüller ve günlük işlerin yanı sıra pek çok başka ücretsiz şey almak için her gün oynayın! Günlük görevleri tamamlamak ve ekipmanınızı yükseltmek bir zorunluluktur!
  • Grafikler, aydınlatma ve özel efektler birinci sınıftır.
  • Division (Clan): daha zorlu düşmanları yenmek için benzer düşünen Division Ajanları ile kolayca ittifaklar kurun.
  • PVP – çok oyunculu çevrimiçi atış oyunları; arkadaşlarla birleşin, bir filo oluşturun ve adınızı dünya çapındaki liderlik tablosuna yerleştirin.
  • Simülatör oyunlarında test etmek için birçok eski uçak mevcuttur.

What's new

Bu bölüm, bu uygulamanın cihazlarınızda çalışıp çalışmadığını gösterir. Yalnızca Google Hesabınıza bağlı olan ve son 30 gün içinde etkin olan cihazları görürsünüz.

Video

Images

Download links

How to install 1945 Air Forces v11.20 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded 1945 Air Forces v11.20 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *